Trenerzy tenisa

Nasi trenerzy pomogą Ci w krótkim czasie podnieść poziom Twojej gry.

Serwis rakiet

Oferujemy profesjonalny serwis sprzętu do gry w tenisa.

Turnieje tenisowe

Cykliczne rozgrywki dla graczy na różnym poziomie.

O Nas

Korty tenisowe w Gdańsku-Oliwie

powstały na terenie parafii św. Stanisława Kostki w 1997 r. z inicjatywy ks. Henryka Tribowskiego oraz mieszkańców dzielnicy VII Dwór. Od początku istnienia ten klub tenisowy był miejscem, które oprócz gry w tenisa oferowało możliwość spędzenia wolnego czasu w przyjaznej i rodzinnej atmosferze oraz otoczeniu pięknego lasu.

Dziś Oliwskie Centrum Tenisa organizuje turnieje tenisowe i oferuje treningi tenisa ziemnego, które przyciągają zawodników i amatorów z całego trójmiasta, a jednocześnie kultywujemy tradycję i wciąż jesteśmy kameralnym zakątkiem, w którym można napić się kawy, rozegrać partyjkę szachów i pobyć w gronie przyjaciół.

Naszą misją jest propagowanie tenisa oraz zdrowego stylu życia zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży.

Rezerwacje

Nasz klub tenisowy otwarty jest 7 dni w tygodniu, od 7 do 23 i w tym czasie możesz zarezerwować jeden z naszych kortów dzwoniąc pod numer:
505 305 472

TRENING INDYWIDUALNY

Zachęcamy do skorzystania z prywatnych zajęć z naszymi ekspertami. Podczas tych godzinnych sesji treningowych będziesz mógł zaczerpnąć profesjonalnych porad dotyczących Twojego stylu gry, popracować nad elementami techniki, które wymagają poprawy oraz szlifować swoje atuty, co da Ci szansę pełnego wykorzystania Twojego tenisowego potencjału.

ZAJĘCIA GRUPOWE

W roku szkolnym (od września do czerwca) oferujemy treningi  tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży, dostosowane do wieku oraz poziomu zaawansowania. W okresie wakacji organizujemy dodatkowe zajęcia, a także półkolonie. Dla uczestników oferujemy nieodpłatny wynajem rakiet.

SERWIS RAKIET

Na miejscu oferujemy wymianę naciągów oraz owijek tenisowych. Chętnie doradzimy przy doborze oraz pomożemy przy zakupie sprzętu do gry w tenisa (nowego i używanego).

POZA TENISEM

dla dzieci organizujemy półkolonie, urodziny. Co sobotę organizujemy turnieje tenisowe dla amatorów, gdzie nie ma przegranych i nikt nie odpada. A na co dzień, przy kawie gramy w szachy i wymieniamy się doświadczeniami:)

NASI TRENERZY

Ania Powąska-Kobylarz

Ania Powąska-Kobylarz

TRENER

Związana z klubem od 2004 roku, najpierw jako rywalizująca zawodniczka, dziś jako szkoleniowiec. Czołowa zawodniczka w kraju i wielokrotna medalistka drużynowych i indywidualnych Mistrzostw Polski w kolejnych kategoriach wiekowych w latach 1995-2005. Sklasyfikowana w rankingu WTA na pozycji 911 w singlu oraz 829 w deblu w 2005r. przyjęła propozycję stypendium i wyjazdu do Stanów Zjednoczonych, gdzie reprezentowała University of Oregon w rozgrywkach pomiędzy uczelniami. Lubi szkolenie dzieciaków oraz indywidualną pracę z dorosłymi. Interesuje się i rozwija w zakresie psychologii sportu i treningu mentalnego.
Grzesiek Chojnacki

Grzesiek Chojnacki

TRENER

Trener z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu tenisistów w Polsce i Stanach Zjednoczonych. Certyfikowany i wyróżniony przez USPTA (United States Professional Tennis Association).
Po powrocie z USA w 2002 roku przejął pieczę nad klubem i zaopatrzył go w całoroczną halę tenisową oraz dodatkowy kort. W swoim dorobku ma pracę z zawodnikami osiągającymi sukcesy na Polskiej i międzynarodowej arenie tenisowej. Ceniony za profesjonalną ekspertyzę i skuteczność nauczania. Lubiany za nietuzinkową osobowość i poczucie humoru.